facebook

Instrumenty smyczkowe

1976  - Daniel Bara, uczeń Wiesława Kurczewskiego - III miejsce na Konkursie Młodego Skrzypka w Łodzi.
1978  - Daniel Bara, uczeń Wiesława Kurczewskiego - I miejsce na Konkursie Młodego Skrzypka w Łodzi; Bogusława Malinowska, uczennica Jacka Krzysztofczyka - wyróżnienie na Konkursie Młodego Skrzypka w Łodzi.
1980  - Anna Król, uczennica Wiesława Kurczewskiego - III miejsce na Konkursie Młodego Skrzypka w Łodzi.
1982  - Anna Hertel, uczennica Wiesława Kurczewskiego - V miejsce na Konkursie Młodego Skrzypka w Łodzi; Agnieszka Król, uczennica Wiesława Kurczewskiego - wyróżnienie na Konkursie Młodego Skrzypka w Łodzi.
1984  - Jakub Nicze, uczeń prof. Zenona Płoszaja - III miejsce na Konkursie Młodego Skrzypka w Łodzi.
1988  - Tomasz Woźniak, uczeń Wiesława Kurczewskiego - wyróżnienie na Konkursie Młodego Skrzypka w Łodzi.
1991  - Jakub Nicze, uczeń Jakuba Kosmala - II miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Skrzypków w Elblągu.
1994  - Dobromiła Hańćka, uczennica Małgorzaty Karwat - V miejsce i wyróżnienie za wykonanie utworu H. Wieniawskiego na Konkursie im. J. Garści w Stalowej Woli.
1995  - Dobromiła Hańćka, uczennica Małgorzaty Karwat - V miejsce na Konkursie Młodego Skrzypka w Łodzi.
1997  - Remigiusz Gaczyński, uczeń Jakuba Kosmala - II miejsce na Regionalnych Przesłuchaniach Skrzypków szkół muzycznych I stopnia w Łodzi.
2001  - Patrycja Mynarska, uczennica Małgorzaty Karwat - I miejsce na Konkursie Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu (grupa młodsza).
2001  - Jędrzej Olżewski, uczeń Wiesława Kurczewskiego - I miejsce na Konkursie Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu (grupa starsza).
2001  - Karolina Adamkiewicz, uczennica Małgorzaty Karwat - II miejsce na Konkursie Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu (grupa starsza).
2001  - Aleksandra Wyderka, uczennica Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak - III miejsce na Konkursie Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu.
2002  - Patrycja Mynarska, uczennica Małgorzaty Karwat - I miejsce na Konkursie Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu; Anna Mastalerz, uczennica Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak - III miejsce na Konkursie Miniatur Skrzypcowych.
2003  - Patrycja Mynarska, uczennica Małgorzaty Karwat - I miejsce na Konkursie Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu, IV miejsce na Regionalnych Przesłuchaniach Skrzypków PSM I stopnia w Łodzi, II miejsce na I Regionalnym Konkursie Młodego Skrzypka im. Zenona Płoszaja w Łodzi.
2004  - Patrycja Mynarska, uczennica Małgorzaty Karwat - wyróżnienie na II Turnieju Młodych Skrzypków w Nysie, I miejsce na Ogólnopolskich Spotkaniach Młodych Skrzypków w Płocku.
2005  - Szymon Mantaj, uczeń Małgorzaty Karwat - I nagroda i Nagroda Wizytatora w kategorii klas II na IV Regionalnym Konkursie Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu; Maria Witkowska, uczennica Z. Żurawskiej - II nagroda w kategorii klas II na IV Regionalnym Konkursie Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu.
2005  - Patrycja Mynarska, uczennica Andrzeja Gębskiego - I miejsce na I Międzynarodowych Spotkaniach Młodych Skrzypków w Płocku (zdjęcia: ).
2006  - Robert Łaguniak, uczeń Małgorzaty Karwat - Grand Prix na Regionalnym Konkursie Miniatur Skrzypcowych; Szymon Mantaj, uczeń Małgorzaty Karwat - III nagroda na Regionalnym Konkursie Miniatur Skrzypcowych; Gustaw Klubczewski, uczeń Małgorzaty Karwat - wyróżnienie na Regionalnym Konkursie Miniatur Skrzypcowych.
2006  - Robert Łaguniak, uczeń Małgorzaty Karwat - III miejsce na Ogólnopolskich Dziecięcych Spotkaniach Skrzypcowych w Płocku.
2006  - Robert Łaguniak, uczeń Małgorzaty Karwat - III miejsce w kategorii skrzypiec na II Międzynarodowym Konkursie im. Janiny Garścii w Stalowej Woli.
2006  - Michał Owczarek, uczeń Marii Guz - I miejsce na Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty w Zduńskiej Woli, Jan Włodarczyk, uczeń Marii Guz - III miejsce na Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty w Zduńskiej Woli, Agata Ziarnowska, uczennica Marii Guz - wyróżnienie na Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty w Zduńskiej Woli.
2007  - Regionalne Prezentacje Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu: I miejsce - Bartosz Skibiński, II miejsce - Robert Łaguniak, III miejsce - Katarzyna Popa (wszyscy laureaci są uczniami Pani Małgorzaty Karwat).
2007  - I Regionalny Konkurs Młodego Wiolonczelisty w Zduńskiej Woli: II miejsce w grupie II - Jan Włodarczyk, uczeń Marii Guz.
2007  - III Regionalny Konkurs Młodego Skrzypka im. Z. Płoszaja w Łodzi: I miejsce - Robert Łaguniak, uczeń Rafała Rydygera.
2008  - VII Regionalne Prezentacje Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu: Grand Prix - Bartosz Skibiński, II miejsce - Katarzyna Popa, III miejsce - Magdalena Czestkowska (wszyscy laureaci są uczniami Pani Małgorzaty Karwat).
2008  - Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralych w Piotrkowie Trybunalskim: Zespół skrzypcowy "Skrzypcomaniak" (opiekun - Anna Klubczewska) w składzie: Malwina Dobrzańska, Agata Dumka, Zofia Durajska, Gustaw Klubczewski, Marta Kosicka, Robert Łaguniak, Izabela Naumowicz, Natalia Otocka, Agnieszka Szynk - awans do przesłuchań ogólnopolskich.
2008  - Ogólnopolskie Spotkania Skrzypcowe w Płocku: III miejsce - Robert Łaguniak, uczeń Rafała Rydygera (podkreślono także walory akompaniamentu realizowanego przez Annę Czajkowską).
2008  - Robert Łaguniak otrzymał stypendium Prezydenta Miasta Pabianic za osiągnięcia artystyczne.
2008  - VI Konkurs Duetów Dziecięcych "Duettino" - nagroda II stopnia dla zespołu w składzie: Przemysław Ehman - skrzypce (klasa Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak) i Sławomir Przyborowski - fortepian (klasa Marty Macierzyńskiej).
2009  - VIII Regionalne Prezentacje Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu: Magdalena Czestkowska (klasa Małgorzaty Karwat) i Przemysław Ehman (klasa Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak) - II miejsca.
2009  - Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant" w Sochaczewie: Robert Łaguniak (klasa Rafała Rydygera) - zwycięzca i laureat nagrody specjalnej za najlepsze wykonanie utworu Grażyny Bacewicz (akompaniament - Anna Czajkowska).
2009  - Przesłuchania makroregionalne CEA w Lublinie: Robert Łaguniak (klasa Rafała Rydygera) i Bartosz Skibiński (klasa Małgorzaty Karwat) - awans do etapu ogólnopolskiego.
2009  - Przesłuchania ogólnopolskie CEA w Warszawie: Robert Łaguniak (klasa Rafała Rydygera) - III miejsce, Bartosz Skibiński (klasa Małgorzaty Karwat) - wyróżnienie.
2009  - II Międzywojewódzki Konkurs Wykonawstwa Muzyki Polskiej w Kutnie: Agnieszka Mastalerz, uczennica klasy Jakuba Kosmala - II miejsce; Emilia Głobińska, uczennica klasy Jakuba Kosmala - wyróżnienie; Przemysław Ehman, uczeń klasy Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak - wyróżnienie; Aleksandra Pietrucień, uczennica klasy Rafała Rydygera - wyróżnienie.
2009  - III Ogólnopolski Festiwal Muzyki Kameralnej dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia "Od MoCarta do Mozarta" w Warszawie: zespół "Skrzypcomaniak" pod kierownictwem Anny Klubczewskiej - nagrody za najlepiej wykonany utwór rozrywkowy i najlepszą nazwę zespołu; Robert Łaguniak z zespołu "Skrzypcomaniak" - nagroda dla największej osobowośćci artystycznej; Gustaw Klubczewski z zespołu "Skrzypcomaniak" - nagroda specjalna im. Zbigniewa Wodeckiego.
2009  - Robert Łaguniak z klasy Rafała Rydygera: Stypendium Prezydenta Pabianic za osiągnięcia artystyczne, Stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci, Jednorazowe stypendium artystyczne I stopnia Marszałka Województwa Łódzkiego.
2009  - VII Konkurs Duetów Dziecięcych "Duettino" - I nagroda dla zespołu w składzie: Przemysław Ehman - skrzypce (klasa Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak) i Sławomir Przyborowski - fortepian (klasa Marty Macierzyńskiej) .
2009  - Konkurs Młodego Skrzypka im. Zenona Płoszaja w Łodzi - Bartosz Skibiński z klasy Małgorzaty Karwat: II miejsce ex aequo (pierwszego nie przyznano).
2010  - X Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu: Robert Łaguniak z klasy Rafała Rydygera - II miejsce (akompaniament - Anna Czajkowska).
2010  - IX Regionalne Prezentacje Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu: Klaudia Zastrużna z klasy Jakuba Kosmala - II miejsce i nagroda specjalna przewodniczącej Jury; Aleksandra Pietrucień z klasy Rafała Rydygera, Przemysław Ehman z klasy Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak i Marta Jacoń z klasy Wiesława Kurczewskiego - wyróżnienia.
2010  - III Regionalny Konkurs Młodego Wiolonczelisty w Zduńskiej Woli: Mateusz Marciniak z klasy Marii Guz - II miejsce (akompaniament Magdalena Ostrowska - Gajzler).
2010  - Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant" w Sochaczewie: Robert Łaguniak z klasy Rafała Rydygera - wyróżnienie (akompaniament - Alicja Kozłowska-Baczyńska).
2010  - Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści w Stalowej Woli: Bartosz Skibiński z klasy Małgorzaty Karwat - I miejsce; Magdalena Czestkowska z klasy Małgorzaty Karwat - wyróżnienie (akompaniament - Małgorzata Kunce).
2010  - Robert Łaguniak z klasy Rafała Rydygera: Stypendium Prezydenta Pabianic za osiągnięcia artystyczne, Stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego za osiągnięcia artystyczne, Stypendium Centrum Edukacji Artystycznej za wyniki w nauce, Stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci.
2010  - Bartosz Skibiński z klasy Mariusza Zielińskiego (do 1.09.2010 Małgorzaty Karwat) - Stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego za osiągnięcia artystyczne, Stypendium Centrum Edukacji Artystycznej za wyniki w nauce.
2010  - VIII Konkurs Duetów Dziecięcych "Duettino" - I miejsce dla zespołu w składzie: Magdalena Czestkowska - skrzypce (uczennica Małgorzaty Karwat) i Przemysław Czestkowski - akordeon (uczeń Macieja Ćwiklińskiego); wyróżnienie dla zespołu w składzie: Katarzyna Nowak - skrzypce (uczennica Małgorzaty Twardowskiej - Fronczak) i Anna Siedlecka - fortepian (uczennica Anny Czajkowskiej).
2011  - kwartet smyczkowy w składzie: Agata Dumka, Robert Łaguniak, Gustaw Klubczewski, Zofia Durajska (klasa Anny Klubczewskiej) - awans do przesłuchań ogólnopolskich zespołów kameralnych szkół muzycznych II stopnia.
2011  - VIII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. G. Ph. Telemanna w Poznaniu: Robert Łaguniak z klasy Rafała Rydygera - IV nagroda.
2011  - Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Young Paganini" w Legnicy: Robert Łaguniak z klasy Rafała Rydygera - II nagroda.
2011  - Międzywojewódzki Konkurs Wykonawstwa Miniatury Polskiej w Kutnie: Klaudia Zastrużna (skrzypce, klasa Jakuba Kosmala) - I nagroda, Magdalena Czestkowska (skrzypce, klasa Małgorzaty Karwat) - II nagroda.
2011  - II Włocławskie Spotkania Skrzypcowe: Przemysław Ehman (klasa Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak) - wyróżnienie.
2011  - XIX Konfrontacje Akordeonowe w Gorlicach: Magdalena Czestkowska (skrzypce, klasa Małgorzaty Karwat) - I miejsce w kategorii zespołów kameralnych (w duecie z Przemysławem Czestkowskim).
2011  - Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu: Bartosz Skibiński (skrzypce, klasa Mariusza Zielińskiego) - II miejsce.
2011  - II Regionalne Konfrontacje Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych w Zgierzu pod Patronatem Wizytatora Regionu Łódzkiego: zespół "Skrzypcomaniak" (opieka - Anna Klubczewska) w składzie: Bartosz Skibiński (I skrzypce), Magdalena Czestkowska (II skrzypce), Gustaw Klubczewski (altówka), Mateusz Marciniak (wiolonczela) - III miejsce.
2011  - IX Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. A. Januszajtis w Gdańsku: Robert Łaguniak (klasa skrzypiec Rafała Rydygera) - III miejsce w grupie starszej i wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika grupy, Rafał Rydyger, Marta Sulikowska - wyróżnienia dla pedagoga i akompaniatorki.
2011  - XXXVII Ogólnopolski Konkurs Bachowski im. St. Hajzera w Zielonej Górze: Robert Łaguniak (klasa skrzypiec Rafała Rydygera) - III miejsce.
2011  - V Regionalny Konkurs Młodego Skrzypka im. Z. Płoszaja w Łodzi: Klaudia Zastrużna (klasa Jakuba Kosmala) - III miejsce.
2012  - XI Prezentacje Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu: Oliwer Pęczak, (klasa Rafała Rydygera) - I miejsce; Joanna Błęcka, (klasa Małgorzaty Karwat) i Katarzyna Nowak (Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak) - wyróżnienia.
2012  - IX Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. G. Ph. Telemanna w Poznaniu: Robert Łaguniak z klasy Rafała Rydygera - wyróżnienie.
2012  - XII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant" w Sochaczewie: Przemysław Ehman, (klasa Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak) - wyróżnienie; p. Anita Ceglarek - wyróżnienie za akompaniament.
2012  - IV Młodzieżowy Konkurs na Skrzypce Solo im. T. Wrońskiego w Tomaszowie Mazowieckim: Robert Łaguniak z klasy Rafała Rydygera - I nagroda.
2012  - Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Young Paganini" w Legnicy: Robert Łaguniak z klasy Rafała Rydygera - II miejsce.
2012  - Ogólnopolski Festiwal Muzyki Kameralnej dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia "Od MoCarta do Mozarta" w Warszawie: zespół "Skrzypcomaniak" w składzie: Magdalena Czestkowska (I skrzypce), Julia Wdowińska (II skrzypce), Gustaw Klubczewski (altówka), Mateusz Marciniak (wiolonczela) i Patrycja Dychowska (fagot - gościnnie) pod kierownictwem Anny Klubczewskiej - wyróżnienie "Za krzewienie kultury polskiej".
2012  - II Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy w Kielcach: Bartosz Skibiński (skrzypce, klasa Mariusza Zielińskiego) - wyróżnienie.
2012  - Konkurs Altówkowy w Żywcu: Gustaw Klubczewski z klasy Tomasza Zychli - III miejsce.
2012  - Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści w Stalowej Woli: Katarzyna Nowak z klasy Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak - wyróżnienie.
2012  - II Skierniewickie Spotkania Młodych Altowiolistów: Gustaw Klubczewski z klasy Tomasza Zychli - wyróżnienie.
2012  - I Ogólnopolski Konkurs Altówkowy im. Dominika Rutkowskiego w Szczecinie: Gustaw Klubczewski z klasy Tomasza Zychli - wyróżnienie.
2013  - Obowiązkowe przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów szkół muzycznych: Klaudia Zastużna z klasy Jakuba Kosmala - awans do etapu ogólnopolskiego oraz wyróżnienie na przesłuchaniu ogólnopolskim; Kamil Kociołek z klasy Małgorzaty Karwat-Bekrych - awans do etapu ogólnopolskiego; p. Alicja Kozłowska-Baczyńska - wyróżnienie za akompaniament.
2013  - IV Międzywojewódzki Konkurs Wykonawstwa Miniatury Polskiej w Kutnie: Joanna Błęcka z klasy Małgorzaty Karwat-Bekrych - II miejsce w kategorii I, Julia Niedziałkowska z klasy Rafała Rydygera - III miejsce w kategorii IV, Oliwier Pęczak z klasy Rafała Rydygera - wyróżnienie w kategorii I, Magdalena Czestkowska z klasy Rafała Rydygera - wyróżnienie w kategorii III.
2013  - VI Ogólnopolski Konkurs Młodych Altowiolistów we Wrocławiu: Gustaw Klubczewski z klasy Tomasza Zychli - wyróżnienie.
2013  - VI Regionalny Konkurs Młodego Wiolonczelisty w Zduńskiej Woli: Weronika Przybyła - II miejsce, Mateusz Marciniak - III miejsce, Aleksandra Rydz - wyróżnienie (wszyscy z klasy Marii Guz).
2013  - Regionalne Spotkania Najmłodszych Skrzypków w Zgierzu: Katarzyna Nowak z klasy Małgorzaty Twardowska-Fronczak - wyróżnienie.
2013  - Makroregionalne przesłuchania CEA: Gustaw Klubczewski z klasy Tomasza Zychli - awans do etapu ogólnopolskiego.
2013  - Regionalny Konkurs Młodego Skrzypka im. Prof. Z. Płoszaja: Katarzyna Nowak z klasy Małgorzaty Twardowska-Fronczak - wyróżnienie.
2013  - Ogólnopolskie przesłuchania CEA w Kielcach: Gustaw Klubczewski z klasy Tomasza Zychli - III miejsce.
2014  - Gustaw Klubczewski z klasy Tomasza Zychli - stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego.
2014  - Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści w Stalowej Woli: Amelia Szalewska i Michał Skibiński (oboje z klasy skrzypiec Małgorzaty Karwat-Bekrych) - wyróżnienia.
2014  - II Ogólnopolski Konkurs Altówkowy im. Dominika Rutkowskiego Gustaw Klubczewski - III nagroda– kl. V, II st. naucz. Tomasz Zychla
2015 - II Spotkania Młodych Wiolinistów w Z|gierzu: Oliwer Pęczak - III nagroda z klasy Rafała Rydygera, Katarzyna Nowak - wyróżnienie z klasy Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak
2016 - VII Regionalny Konkurs Młodego Skrzypka im.  prof. Zenona Płoszaja - Katarzyna Nowak - wyróżnienie (klasa mgr Małgorzaty Tfardowskiej-Fronczak)
2016 - VI Ogólnopolski Festiwal Muzyki Kameralnej dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia "Od MoCarta do Mozarta" w Warszawie – kwartet „Skrzypcomaniak” w składzie: Przemysław Ehman (I skrzypce), Bartosz Wróbel (II skrzypce), Wiktoria Fejdasz (altówka), Mateusz Marciniak (wiolonczela), przygotowany przez Annę Klubczewską – nagroda „Najlepszy Kwartet Smyczkowy”
2016 -

I Międzynarodowy Konkurs Nałęczów & Skrzypce - Jakub Wąsik i Maciej Skibiński (oboje z klasy skrzypiec Małgorzaty Karwat-Bekrych) - wyróżnienia

2016 -

Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków i Altowiolistów w Zduńskiej Woli Kamil Kociołek - laureat (klasa mgr Rafała Rydygera)

2017 -

Festiwal im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu - Kamil Kociołek - wyróżnienie (klasa mgr Rafała Rydygera)

2017 -

Festiwal Wykonawstwa Utworu Kompozytora Polskiego w Kutnie - Paulina Rubajczyk - I miejsce (klasa mgr Rafała Rydygera)

2017 -

VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Oscar Rieding-mistrz literatury dziecięcej" w Warszawie Maja Piter - wyróżnienie (klasa mgr Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak)

2017 -

Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków i Altowiolistów w ramach Festiwalu Forte w Zduńskiej Woli -Kamil Kociołek -Laureat (klasa p. Rafała Rydygera), Dominika Kotwa - Laureat (klasa p. Jakuba kosmala), Aleksandra Pietrucień, Paulina Rubajczyk, Łukasz Podczaski - wyróżnienia (klasa p. Rafała Rydygera), Katarzyna Nowak - wyróżnienie (klasa p. Jakuba Kosmala)

2017 -

Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny w Warszawie "I pierwszak może być mistrzem" - Maja Piter - Supermistrz (klasa p. Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak).

2017 -

Konkurs "Tylko Muzyka" w Warszawie - Magdalena Czestkowska - wyróżnienie (klasa p. R. Rydygera)

2017 - II Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. T. Wrońskiego w Nałęczowie - Magdalena Czestkowska - wyróżnienie (klasa p. R. Rydygera)
2018 -

Festiwal w Barokowym Stylu w Poznaniu - Aleksandra Pietrucień - Laureat, Kamil Kociołek - Laureat , Łukasz Podczaski - Laureat, Anna Moszczyńska - wyróżnienie (klasa mgr Rafała Rdygera), Katarzyna Nowak - Laureat (klasa mgr Jakuba Kosmala)

2018 -

Festiwal im. J. Kaliszewskiej w Poznaniu - Kamil Kociołek - wyróżnienie (klasa mgr Rafała Rydygera)

2018 -

Młodzieżowy Konkurs im. T. Wrońskiego w Tomaszowie Mazowieckim - Magdalena Czestkowska- wyróżnienie (klasa p. R. Rydygera)

2018 - Przesłuchania CEA - Magdalena Czestkowska - wyróżnienie (klasa p. R. Rydygera)
2018 - IX Włocławskie Spotkania Skrzypcowe "Na polską nutę" - Maja Piter - wyróżnienie (klasa p. M. Twardowskiej-Fronczak)
2018 - Międzynarodowy Konkurs dla uczniów SM I st. w ramach Festiwalu Presto w Zduńskiej Woli Alicja Domagała- Laureat (klasa p. R. Rydygera)
2018 - I Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Jak Wieniawski" w Lublinie - Kamil Kociołek - III nagroda (klasa p. R. Rydygera)

DANE ADRESOWE

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia

ul. Grobelna 6, 95-200 Pabianice

fax/tel.: +48 42 215 55 39

e-mail: sekretariat@muzyczna.pabianice.pl

e-mail: iodo@muzyczna.pabianice.pl

e-mail: asi@muzyczna.pabianice.pl

strona: www.muzyczna.pabianice.pl

NIP: 731-105-57-16, Regon: 000277150

Konto Rady Rodziców: 80102034370000140200147603

GODZINY OTWARCIA

Szkoła jest otwarta:

Poniedziałek - Piątek: 8.00-21.00

Sobota: 8.00-16.00, Niedziela: 9.00-15.00

Biblioteka:

Wtorek, Czwartek: 15.00-19.00

Sobota: 8.00-15.00

Sekretariat obsługuje interesantów:

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek: 11.00-19.00

Środa,Piatek: 9.00-18.00

Magazyn:

Poniedziałek, Czwartek,Piatek: 11.00-17.00

Wtorek: 11.00-18.00

Środa: 12.00-17.00

FORMULARZ KONTAKTOWY